KKK

Kas teil on veel küsimusi?

Kirjutage meile support@erudir.com

Kes võib saada õpetajaks?

Igaüks, kes on saanud 18-aastaseks ja kes tahab tegeleda õpetamisega.

Kuidas leida eraõpetajat?

Valige jagu "Õpetajad" või pealehel vajalik aine. Seejärel täpsustage otsingut järgmisel etapil või valige kohe sobivat eraõpetajat.

Mis on õpetaja staatus?

Staatus kuvatakse eraõpetaja fotol. Roheline ring tähendab, et õpetajal on vaba aega; oranž - õpetaja saab vastu võtta veel 1-2 õpilast; punane - õpetaja ei võta praegu uusi õpilasi.

Kuidas tellida eraõpetajalt tund?

Enne tunni tellimist veenduge, et õpetaja graafikus oleks märgitud teile sobivad päevad ja ajavahemikud. Järgmisena valige õpetaja ankeedis õppevorm "Online" või "Offline" ja klõpsake nuppu "Telli tund". Valige endale sobivat paketti ja jätkake maksega.

Kuidas näeb välja õppetund?

Üks õppetund kestab 60 minutit. Pärast iga õppetundi peavad õpetaja ja õpilane tunni lõpetamise veebilehel kinnitama. Selleks läheb õpilane jakku “Minu õpetajad”. Õpetaja kinnitab tunni jaotises "Minu õpilased".

Kuidas makstakse töötasu?

Paketi ostmisel kantakse raha deposiitkontole. Õppetunni toimumist kinnitavad õpetaja ja õppur veebisaidil. Pärast kinnitust kantakse raha õpetaja deposiitkontole.

Kuidas õpetajad raha oma kontole kanda saavad?

Veebisaidil tuleb esitada ülekandetaotlus. Minimaalne ülekandesumma on 30 eurot. Raha ülekandetaotluse kontrollile kulub 24–48 tundi. Raha kantakse kontole üle teie panga sise-eeskirjade kohaselt.

Kuidas saab eraõpetaja lisada videoesitluse enda kohta?

Video saab lisada jaotisest "Minu õpetaja profiil". Selleks laadige esmalt video Youtube'i platvormile ja seejärel lisage selle link jaotise “Minu video” kaudu oma profiili.

Kuidas eraõpetaja oma ajakava muudab?

Jaotises "Minu õpetaja profiil" valige nädalapäev ja märkige kellaaeg, millal olete saadaval. Nupu abil "Lisa aeg" saab luua graaafikus ajavahemiku, mil olete tundide jaoks vaba.

Kuidas muuta oma fotot?

Klõpsake jaotises "Minu profiil" nuppu "Laadida pilt" ja seejärel "Värskenda".

Kuidas saab õpetaja lisada tunnistuse/ diplomi?

Minge jaotisse "Minu diplomid" ja klõpsake nuppu "Lisa uus sertifikaat". Seejärel valige fail ja salvestage. Pärast sertifikaadi kinnitamist on see saadaval teie profiilist.